sobota, 22 maj 2010 21:12

Majowy spacer

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy... Moi rodzice, właściciele Alczika, musieli w ten weekend wyjechać i nie mogli go ze sobą zabrać. W ten sposób synek Aluzji znalazł się pod moją opieką, a ja od razu skorzystałam z tej rzadkiej okazji, by zorganizować większe jamnicze spotkanie. Razem z moją przyjaciółką, Ewą Dąbrowską, właścicielką hodowli Hokus Pokus z Perłowej, zabrałyśmy na spacer Alchiego i Aksla – kompanów jeszcze z czasów dzieciństwa – wraz z ich mamami. Oczywiście, nie mogło obyć się bez pamiątkowych zdjęć. Cała czwórka chętnie pozowała. Od lewej: Aluzja Ani Mru Mru, Alchi Lizus Maksimus, Aksel Hokus Pokus z Perłowej, Sznureczek Brzdąc.

Jamniki długowłose królicze

Poniżej na zdjęciu z lewej: Alchi, Aksel i Sznureczek, a z prawej Aluzja, Alchi i Aksel.

Alchi Aksel i Wilma ok 800x600 We tr jk ok 800x600

Była to również okazja do zrobienia Alchiemu wspólnych portretów z mamą.

Aja i Alchi 3 ok 800x600 Aja i Alchi 5 ok 800x600

Synek Aluzji bardzo wydoroślał. Teraz to już z niego poważny facet... Alchi jest wesoły i energiczny, ale jednocześnie ma refleksyjną naturę. Lubi czasem popadać w zadumę. Podczas spaceru od czasu do czasu robił sobie przerwy na medytacje albo obserwacje otoczenia. Doskonale czuł się w wysokiej trawie.

Alchi profil ok 800x600 Alchi w trawie 2 ok 800x600

Wykoszone miejsce pod drzewem spodobało się zaś i Alchiemu, i Aluzji. Cień dawał wytchnienie po harcach w słoneczny, wiosenny dzień.

Alchi profil i Ajka ok 800x600

LIZUS MAKSIMUS

Hodowla jamników długowłosych
króliczych i miniaturowych

Elżbieta Bogusławska-Przybysz

Warszawa
+48 603 112 175
ela_bog@gazeta.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kreator formularzy by JoomlaShine