czwartek, 12 sierpień 2010 16:40

Podboje nad Niemnem

Ostatni weekend był wyjątkowo emocjonujący. Aluzja Ani Mru Mru wraz z przyjaciółmi spędziła go na Litwie – w Druskiennikach. Była wręcz zauroczona pięknymi plenerami tego uzdrowiskowego miasteczka. Najbardziej podobało jej się nad Niemnem. Zachwyciły ją zwłaszcza szerokie, piaszczyste plaże, po których szalała wspólnie z Wilemką, Erosem i Empatią. Po zabawie udało się całej czwórce zrobić pamiątkową fotografię. Na zdjęciu od lewej: Aluzja Ani Mru Mru, Eros Dagi Dog, Empatia Dagi Dog i Sznureczek Brzdąc.

Jamniki nad Niemnem

Nie samą zabawą jednak jamnik żyje... 6 i 7 sierpnia odbywały się w Druskiennikach międzynarodowe wystawy psów rasowych. W piątek jamniki długowłose królicze oceniał Hans Boelaars z Holandii. Aluzja otrzymała u niego LtCAC i ResCACIB. W sobotę jego miejsce zajął sędzia z Portugalii, Luis Manuel Calado Catalan, który przyznał mojej suczce LtCAC, CACIB i BOB (Zwycięstwo Rasy).

Aja od S awka 2 800x600    Ajka w fina ach 2 800x600

Aja od S awka BOB 800x600    Aja BOB 3 800x600

Zarówno ja, jak i Aluzja, traktowałyśmy ten wyjazd jako krótkie wakacje i okazję do spotkania z przyjaciółmi. Dziękujemy całej polskiej reprezentacji za miłe towarzystwo i gratulujemy sukcesów. Na zdjęciach poniżej: Dagmara Oraczewska z Erosem, Ewa Dąbrowska z Empatią i Wilemką (Sznureczkiem) oraz ja z Aluzją na deptaku w Druskiennikach.

Trzy gracje w Druskiennikach 5 Rozdzielczo Pulpitu    Trzy gracje w Druskiennikach 4a Rozdzielczo Pulpitu

LIZUS MAKSIMUS

Hodowla jamników długowłosych
króliczych i miniaturowych

Elżbieta Bogusławska-Przybysz

Warszawa
+48 603 112 175
ela_bog@gazeta.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kreator formularzy by JoomlaShine