piątek, 01 maj 2015 11:24

Rodzinne spotkanie w Warszawie

Wczoraj pierwszy raz od czasu swojej wyprowadzki z domu przyjechała do nas Dalaya Lizus Maksimus. Najpierw były sprawy formalne w ZKwP, a potem... szaleństwa z rodziną. Czteromiesięczna suczka poznała wielu krewnych. Na początku spacerowała w Parku Skaryszewskim z mamą Shangri-La, babcią Aluzją i wujkiem Basimem. Starszyzna chętnie brała udział w zabawach z młodziutką Dalajką. Szczególnie mama, obdarzona podobnie żywym temperamentem, dotrzymywała jej kroku. Na zdjęciach wyglądają jak siostry.

jamniki dlugowlose krolicze Dalaya i Szania w mleczach 2 pm

jamniki dlugwlose krolicze Dalaya i Szania w mleczach 3 pm    jamniki dlugowlose krolicze Dalaya i Szania w mleczach 4 pm

Szukałyśmy z Kasią Nowicką, współwłaścicielką Dalajki, kolorowych kwiatów, które byłyby idealnym tłem do zdjęć suczek. Udało nam się znaleźć jedynie malownicze tulipany.

jamniki dlugowlose Dalaya i Szania w tulipanach 2 p m

jamniki dlugowlose krolicze Dalaya i Shangri La    jamniki dlugowlose krolicze Dalaya i Szania w tulipanach 3 pm

Potem w Parku Skaryszewskim pojawiło się więcej rodziny: wujek Szaman ze swoim kompanem Diukiem oraz dwie trzymiesięczne kuzyneczki Amy i Amber, córeczki Basima. To był pierwszy spacerek po kwarantannie tych malutkich jamniczek. Najwyraźniej bardzo im się podobało. Szybko znalazły wspólny język z Dalajką i cała trójka szalała na polanie.

jamniki dlugowlose Amber Dalaya i Amy

 Dalaya i Amy jamniczki dlugowlose krolicze    jamniki dlugowlose Amy i Dalaya

 Dalaya i Amber jamniczki dlugowlose krolicze

jamniki dlugowlose Szczeniaki 3 pm    jamnik dlugowlosy Szaman Lizus Maksimus 2

Było też obdzielanie całej ferajny przysmakami.

jamniki dlugowlose Maluchy z Aluzja

Na koniec pojawił się mój mąż. Była to niespodzianka dla Dalajki i Szamana, które zaczęły szaleć z radości na jego widok. Rozdawali też Mariuszowi lizuski.

Mariusz z jamnikami 2    Mariusz z Szamanem

Mariusz z jamnikami    Mariusz z Dalajk 3

Mariusz przyszedł na to spotkanie ze specjalnym sprzętem do nagrywania. Jego zamiarem było sfilmować całe stadko, ale przed wszystkim maluchy. Powstał filmik, który ma wartość wyjątkową chyba dla wszystkich nas, uczestników tego spotkania.

Bardzo dziękuję Mariuszowi za ten wyjątkowy pamiątkowy film, a Kasi Nowickiej i Piotrowi Kurkowi za zdjęcia. Dziękuję też wszystkim uczestnikom tego spaceru: Ewie, Kasi, Żanecie i Piotrowi za to, że każdy znalazł choć chwilę na to, by spędzić ją wspólnie.

Ela z jamnikami

Podczas swojego prawie dwudniowego pobytu w Warszawie Dalaya Lizus Maksimus nie próżnowała. Odwiedziła też wujka Shergola. Udało się zrobić im pamiątkowe fotki.

jamniki dlugowlose Dalaya i Szergu 2 pm    jamniki dlugowlose Dalaya i Szergu pm

 

LIZUS MAKSIMUS

Hodowla jamników długowłosych
króliczych i miniaturowych

Elżbieta Bogusławska-Przybysz

Warszawa
+48 603 112 175
ela_bog@gazeta.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kreator formularzy by JoomlaShine